overlay

YATAKLI SAĞLIK TESİSLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI


Müdürlüğümüze bağlı yataklı sağlık tesislerinin değerlendirme toplantısı, İl Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet binası toplantı salonunda; İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mustafa HAMBOLAT başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr. Ali PEKMEZCİ, Destek Hizmetleri Başkanı Mustafa ALAGÖZ, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dt. Gökçe Tuba DENİZ ve yataklı sağlık tesislerinin başhekimleri katıldı.

Sağlık hizmeti sunumundaki kaliteyi ve ulaşılabilirliği artırmaya yönelik yapılan toplantıda, hastane yöneticileri sağlık tesisleri ile ilgili 2019 yılında gerçekleştirilen faaliyetler, tıbbi, idari, mali analizlerin ve 2020 yılı hedeflerinin yer aldığı birer sunum gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşan İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa HAMBOLAT ;

“Bakanlığımızın politikaları doğrultusunda, “Önce insan” diyerek çıktığımız bu yolculukta insan odaklı çalışma prensiplerimizle, hedefimiz, İlimizde bulunan sağlık tesisleri ve personelimiz ile birlikte vatandaşlarımıza sürekli, erişilebilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Öncelikli görevimiz, Milletimiz için Devletimizin seferber ettiği tüm imkânları hesap verebilir şeffaf bir yönetim anlayışı ve bilinci içerisinde sevk ve idare etme mecburiyetinde olduğumuzu unutmamaktır.

Kaynaklarımızın etkin ve verimli bir şekilde kullanabilme hususlarını göz ardı etmeden çalışmalarını sürdüren ve  Ekip ruhunu koruyarak vatandaşlarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.                                                                                                                                                                         Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi