overlay

DEFNE BELEDİYE BAŞKANI GÜZEL'DEN İL SAĞLIK MÜDÜR’Ü HAMBOLAT’A ZİYARET


Defne İlçe Belediye Başkanı Sayın İbrahim GÜZEL, Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa HAMBOLAT’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Defne İlçesinde yürütülmekte olan sağlık hizmetleri hakkında bilgi ve görüşler paylaşıldı. Başkan GÜZEL, Defne İlçesinde olmasını istediği hastane talebini ileterek şu an’a kadar ilçede yürütülen sağlık hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sağlık İl Müdürü Sayın Dr. Mustafa HAMBOLAT ise, Defne ilçesinde yapılması planlanan Devlet Hastanesi konusunda bilgiler vererek Defne İlçemizin hak ettiği donanımlı ve geniş kapasiteli bir hastaneye kavuşması için üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getireceğimizden emin olun mesajını iletti. İlimizde ve Defne İlçesinde Planlanan Sağlık yatırımları hakkında bilgiler paylaştı.

Ayrıca; Sayın HAMBOLAT, Dünyayı ve haliyle ülkemizi sarsan, ciddi yıkımlar yaratan ve onarılmaz yaralar açan corona virüse karşı yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimizde Belediyelerimize de önemli sorumluluk ve görevler düştüğünün altını çizdi ve bugün’e kadar tedbirler noktasında Sayın Güzel’e yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti. Hatay’ın birçok medeniyete ev sahipliği yapan barış ve hoşgörü kenti olduğunu ifade eden HAMBOLAT, bu ziyaret vesilesiyle‘’Tüm Alevi vatandaşlarımızın ‘Gadir Hum Bayramı’nı da buradan kutluyorum ’’dedi.

Sayın GÜZEL, görev yaptığı bir çok alanda başarılı çalışmalara imza attığını ifade ettiği Sayın HAMBOLAT’a , corona tedbirleri kapsamında gereken her türlü desteğe açık olduklarını söyledi ve misafir perverliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.