overlay

SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ DR.SEBAHATTİN YILMAZ VE BERABARİNDEKİ HEYET; HATAY VALİSİ SAYIN ERDAL ATA'YI ZİYARET ETTİ

“05 Mayıs Ebeler Günü” ve “12-18 Mayıs Hemşireler Günü ve Haftası” münasebetiyle İl Sağlık Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz, MKÜ Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr. Cahit Özer ve beraberindeki heyet; Hatay Valisi Sayın Erdal Ata’yı makamında ziyaret ettiler.

14 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 10.00’da Valilik makamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ata, doğduğu andan itibaren vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarını büyük fedakârlıklarla karşılamakta, hayatın en önemli noktası olan “sağlık hizmetleri” için ellerinden geleni yapmakta olan ebe ve hemşirelerin gününü kutladı.

Hemşirelik mesleğinin, insan sağlığı ve yaşamı için önemini vurgulayan Vali Ata, “İnsan hayatının öneminin farkında olarak sabır, üstün gayret ve sevgi ile çalışan bu yüce mesleğin mensubu olan siz hemşirelerimizin tekrar “Hemşireler Gününü” kutluyorum ve meslek hayatınızda başarılar diliyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

İl Sağlık Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz ise 12 Mayıs Hemşireler ve 05 Mayıs Ebeler günü münasebetiyle Vali Ata’yı ziyaret ettiklerini ve kabulünden dolayı Vali Ata’ya teşekkürlerini dile getirdi.


                                                                                                                                                                                                                                                              
                                                                                                                                                            Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi